این مدت یکم از سریال شرلوک رو نگاه کردم یعنی بیشترشو . 3 فصل :) خب راستش اولش جالب بود برام میخکوب کننده روش استنتاجش برای حل مسائل بهم یه تلنگر زد که باید با دقت بیشتری به مسائل نگاه کنم و جواب همه مسائل پیش روم هست. اما ادامه این روش به همون شیوه و بدون هیچ تغییری در تمام اپیزودها و فضلها خسته کننده میشه به قول خودش too boring. too boring

روش حل بیشتر مسائل شیمی و ترکیبات شیمیایی هست در صورتی که شرلوک یه نابغه هست و باید از همه چی سر در بیاره. خب من حدسم این بود که مشاورین علمیشون از یه طیف انتخاب شده در صورتی که می تونست چند مشاور در حوزه های دیگه مثل فیزیک، ریاضیات، کدهای کامپیوتری، رونشانسی داشته باشه و همه رو مبهوت کنه. یعنی هر قسمت توانایی های یه رشته یا حوزه رو  در کشف جرم نشون بده. اما حیف که خیلی یک بعدیش کردن و خیلی هم احساسی :| همون کاری که با شلدون توی بیگ بنگ کردن و بیمزه شد.

وقتی شخصیت های فیلم ها رو خراب میکنن میدونین بعد اینکه ناامید میشم به چی فکر میکنم؟آفرین! که منم یه فیلمنامه نویس بشم و مثل یه دیکتاتور کوچک افکارمو به زور به خورد بقیه بدم :))

بازی هاشون خوبه. اینکه فیلم صحنه نداره خوبه. مخصوصا الان که خونه هستم و در جوار مادر و پدر در قرنطینه زندگی میکنم :) اینکه حرف زشت نمیزنن هم نقطه مثبتشه. معمولا فیلمها روی عفت کلام آدم اثر سو دارند:))

راستی عیدتون مبارک heart

بدو بدو مینی سریال جدید رسید

سریال شرلوک

یه ,مسائل ,هست ,روش ,اینکه ,های ,کردن و ,too boring ,سریال شرلوک ,در صورتی ,صورتی که

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان فیلم های روز دنیا با لینک مستقیم مجله اینترنتی جیم fazsong-movies فیلم مجاز geomatncc اخبار جامع و به روز طراحی و سئو zynb540 دانلود فیلم و سریال ایرانی حوض نقاشی hematiyan